Forum Budowlane » Finanse i formalności

O zarabianiu na wynajmie mieszkania

  • 1 wpisy
  24 kwietnia 2017 11:33:22 CEST

  W artukule jest o tym, że można zarobić wynajmując komuś mieszkanie. A ja powiadam, że owszem, można zarobić pod warunkiem, że najemca będzie płacił a jak nie będzie płacił, to pod warunkiem, że komornik wyegzekwuje od niego należność. Z jednym i z drugim bywa bardzo różnie i nieciekawie, oto podobno z życia zbiór przypadków Najemcę trzeba więc prześwietlić mniej więcej tak, jak bank prześwietla przed decyzją kredytową, bo w rzeczy samej najem to kredyt swoisty. Podstawa to sprawdzenie zarobków - wyciąg z rachunku bankowego i to od biedy wystarczy. Żaden weksel, bo to pic na wodę, weksla na gotówkę nie zamienisz.

  • 27 wpisy
  14 lipca 2017 12:32:08 CEST
  tylko jak kogoś tak dobrze prześwietlisz?
  • 3 wpisy
  14 września 2017 15:54:18 CEST

  No właśnie w tym cały problem, na początku nie wiesz, a to nękanie, proszenie się o płatność co miesiąc i o zaległe płatności to masakra.

   


  Ten wpis został zmieniony przez konsultant w 17 sierpnia 2018 11:41:57 CEST"
  • 26 wpisy
  14 listopada 2017 00:02:01 CET
  konsultant napisał/a:

  No właśnie w tym cały problem, na początku nie wiesz, a to nękanie, proszenie się o płatność co miesiąc i o zaległe płatności to masakra.

   

  Dlatego też wynajmując mieszkanie warto pomyśleć o powierzeniu naszego mieszkania firmie, która się takimi rzeczami zajmnie. Mam mieszkanie we Wrocławiu, które wynajmuje przez DJN. to oni szukaja najemców, dbają o lokal, a ja co miesiąc zarabiam nawet w chwili gdy mieszkanie jest nie wynajęte.

   

   

Szybka Odpowiedź

 
 
 
Obecni eksperci
Agnieszka Skałowska
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa
Domy prefabrykowane, szkielet stalowy
Finanse i formalności