Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Gdzie kupić okna? Domega

• 988 wpisy
    11 czerwca 2017 22:33:18 CEST

Cześć, chciałem zapytać WAs gdzie zamawialiście swoje okna i jakiego producenta wybraliiście? Może korzystał ktoś z WAs z usług Domega?

• 455 wpisy
    12 czerwca 2017 16:06:53 CEST
    A skąd dokladnie jesteś Jaro54? bo ogólnie jeżeli nie masz daleko do Poznania to udaj się tam gdzie ja kupowałem swoje czyli do Domega prowadzą oni sprzedaż okien, drzwi, bram itd, długo by wymieniać, ale na prawdę ofertę mają bardzo dobrze przygotowaną jeżeli chodzi własnie o okna. Ja stawiałbym na naszych krajowych producentów, sam mam z resztą okna PCV OknoPlast. Obsługa u nich genialna, znają się na wszystkim i potrafią dobrze przedstawić produkt. Byli dla mnie miłym zaskoczeniem :)
    • 164 wpisy
    19 czerwca 2017 10:19:17 CEST
    Dokładnie my przy budowie domu od razu chcieliśmy wybrać dobre okna, dlatego potrzebowaliśmy uzyskać pomoc od osób wykwalifikowanych, które wiedzą jak trzeba do tego podejśc. Domega w ofercie ma okna od najlepszych producentów, dzieki czemu już w jednym miejscu można załatwić wszystko z montażem i dostawą :)
    • 93 wpisy
    25 czerwca 2017 21:23:29 CEST
    Firma Domega spełnia wszystkie normy jakimi powinino charakteryzować sie takie miejsce, odpowiednia kadra i duży wybór to klucz do sukcesu. Jak już się zdecydujesz daj Nam znać. Pozdrawiam!
    • 49 wpisy
    27 czerwca 2017 08:33:35 CEST
    Zgadzam się z Wami. Tutaj szukając już porządnych rozwiązań do wykończenia naszego domu powinnismy zaufać i wybierać takie miejca jak firma Domega. Czołówka najlepszych producentów, dobre ceny i również porządnie zrobiony montaż. Ja nie mam im nic do zarzucenia a zadowolony jestem bardzo z zakupów i rabatu na jaki sie zalapałem.
    • 3 wpisy
    19 lipca 2017 20:37:05 CEST
    Z województwa wielkopolskiego mogę polecić także Awilux, też mają fajne promocje, wszystko montują na czas. Zamawiałem u nich okna i duże drzwi tarasowe na całą ścianę. Trochę się obawiałem, bo znajomi znaleźli jakąś „super” firmę z ogłoszenia i ostrzegali mnie, że i mieli mnóstwo problemów z ekipą montażową, u mnie jednak z Awiluxem wszystko poszło bez problemu :)
  • 21 lipca 2017 08:45:51 CEST
    Akurat jeżeli chodzi o zakup okien to przede wszystkim warto poszukać w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych które się tym zajmują. Nie patrz tylko na firmę, zwróć uwagę również na jakość, solidność wykonania oraz prawidłowy montaż.
    • 1 wpisy
    22 lipca 2017 17:51:43 CEST
    Jeśli interesuje Was oferta sklepów budowlanych, to polecam naszą aplikację , w której sprawdzicie wszystkie aktualne gazetki większości marketów. Po ściągnięciu na komórkę można wszystko łatwo przeglądać, porównywać i wybierać ulubione. W razie pytań - piszcie :) Iwona, Moja Gazetka
    • 96 wpisy
    25 lipca 2017 12:39:07 CEST
    Moim zdaniem, ale pewnie zgodzą się ze mną również inni, że wybierając producenta najlepiej kierować się opiniami osób wykwalifkowanych i takich które na własnym przykładzie potwierdzą ich jakośc. Dlatego warto również skorzystac z pomocy obsługi firmy Domega Domega, który zajmuje się sprzedażą okien, drzwi bram itd. z pewnością pomogą Ci w podjęciu dobrej decyzji, dodatkowo ich ekipa zajmie się calym montażem. Z nimi nie będziesz musiał przejować się przeciekami, czy problemami pod wględem funkcjonalności.
    • 267 wpisy
    28 lipca 2017 07:57:38 CEST
    Poszukaj gdzie możesz dostać najlepsza ofertę, a dodatkowo będziesz mógł skorzystać z pomocy dobrze wykwalifikowanej obsługi. Tutaj zgodzę się, że firma Domega jest odpowiednim wyborem. Prowadzą sprzedaż okien najlepszych producentów również krajowych, dodatkowo z tego co widziałem teraz możesz zlapać sie na promocję Okno+Rolety, gdzie przy zakupie okien otrzymasz dodatkowy rabat własnie na rolety.

Szybka Odpowiedź