Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

Wózki widłowe Lemarpol

• 393 wpisy
    7 sierpnia 2017 10:13:58 CEST

Cześć, chciałem Was zapytać gdzie kupowaliście/kupujecie wózki widłowe ponieważ wraz z poszerzeniem działalności potrzebuję w dobrej cenie i najlepiej z zapewnionym serwisem kupić porządne modele. Co możecie doradzić?

• 336 wpisy
    16 sierpnia 2017 07:47:30 CEST
    No przy dużej inwestycji wiadomo, że jednak lepiej jest wybrać firmę z dużym doświadczeniem i taką która posiada odpowiednio przygotowaną ofertą. Dlatego na swoim przykładzie mogę polecić Ci Lemarpol ponieważ są na rynku już 23 lat. Na stanie mają teraz ponad 350szt. sprzętu najlepszych japońskich producentów. Dodatkowo zajmują się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, także masz zapewnione wszystko z jednej fachowej ręki.
    • 917 wpisy
    17 sierpnia 2017 08:54:51 CEST
    Zdecydowanie ;) jak już wybierać to właśnie takie sprawdzone firmy z dużym doświadczeniem. Są również dealerem renomowanej marki Manitou. Jeżeli nawet twoje wózki będą w serwisie to jest opcja wypożyczenia sprzętu. Myślę, że jak tam zajdziesz i się przekonasz to tylko pozwoli Ci się upewnić o ich profesjonalizmie.
    • 81 wpisy
    21 sierpnia 2017 15:36:18 CEST
    Widzę, że sam już na nich trafiłeś i bardzo dobrze! Jest to firma, którą raczej każdy z długoletnich klientów może polecić. Jak miałem tylko jakieś pytania już po dostawie sprzętu telefonicznie zawsze dostawałem merytoryczną odpowiedź. Serwis pracuje bez zarzutów co do jakości wykonywania oraz terminów. Też gdy mieliśmy jednorazowo duży kontrakt to na dobrych warunkach mogłem wypożyczyć u nich kilka dodatkowych wózków. Lepiej nie znajdziesz :)

Szybka Odpowiedź