Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Izolacja kabiny prysznicowej

  • 261 wpisy
  5 września 2017 08:09:37 CEST

  Właśnie robimy remont łazienki i zamiast wanny wstawiamy kabinę prysznicową. Tylko teraz jaki materiał do hydroizolacji kabiny wybrać, aby było to rozwiązanie rzeczywiście trwałe. 

  • 612 wpisy
  6 września 2017 11:44:36 CEST
  No to przy kabinie prysznicowej śmiało możesz użyć Hydroizolacji Dwuskładnikowej WaterBlock bo sam u siebie szukałem pewnego rozwiązania, które mogłem użyć w tym przypadku. Po poonad roku mogę CI powiedzieć, że super się trzyma w pionie i poziomie. Pozwala na odparowanie wilgoci z powierzchni wcześniej zawilgoconych, ale wilgoć już się tam znowu nie przedostanie. Warto bo też cena za ten materiał w Waterblock jest naprawdę spoko :)
  • 1129 wpisy
  11 września 2017 08:12:24 CEST
  Ja stosowałem hydroizolację WB Duo Flex zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, czyli właśnie w łazience. Można ją stosować także w pionie i poziomie. Odporna na takie czynniki jak promieniowanie UV, ścieki, benzyny itd. Do tego w dobrej cenie, a dostawa terminowa bez jakichkolwiek problemów z kontaktem z producentem.
  • 323 wpisy
  27 września 2017 20:21:30 CEST
  Jeżeli chodzi o hydroizolacje od WaterBlock to tutaj jak najbardziej można je stosować na zewnątrz jak i w środku budynku. Są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone w przypadku naszych uwarunkowań środowiskowych. Zachowuje bardzo długo pełnie swoich właściwości, dzięki czemu my wykonawcy możemy dawać klientom tak dobre warunki gwarancyjne. Nawet 6-8 lat :)
  • 34 wpisy
  24 listopada 2017 09:03:54 CET
  W przypadku kabiny prysznicowej jak i zresztą generalnie całej łazienki, warto systematycznie dbać o jej czystość, a na naszej stronie znajdziecie dobre i skuteczne środki czystości które Wam w tym pomogą.

Szybka Odpowiedź

 
 
 
Obecni eksperci
Agnieszka Skałowska
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa
Domy prefabrykowane, szkielet stalowy
Finanse i formalności