Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Zewnętrzne rolety okienne - Poznań

• 375 wpisy
    20 grudnia 2017 22:58:55 CET

Witam

Postanowiliśmy wstawić rolety zewnętrzne we wszystkich oknach na parterze. Co o tym sądzicie, warto? Dodatkowo czy możecie mi polecić firmę która zajmuje się ich produkcją oraz wykona montaż? 

• 456 wpisy
    21 grudnia 2017 02:20:39 CET
    Jak najbardziej warto, szczególnie gdy masz dość blisko sąsiadów i spokojnie mogą zaglądać w twoje okna. Czasami też gdy pracuję w nocy to w ciągu dnia bardzo się przydają gdy chce się wyspać. Osobiście jestem zadowolony :)
    • 94 wpisy
    22 grudnia 2017 15:19:44 CET
    Wybór stolarki okiennej i drzwiowej chyba każdemu zajmował dużo czasu, bo jednak konieczne jest dobre rozeznanie w ofertach, jednak gdy chcesz skorzystać z pomocy naprawdę dobrych specjalistów w tym zakresie to może udaj się do firmy Domega. Prowadzą oni sprzedaż okien najlepszych producentów bez pominięcia oczywiście naszych krajowych. Jeżeli też potrzebowałbyś montażu to również mają swoje grupy monterskie
    • 996 wpisy
    27 grudnia 2017 15:29:27 CET
    No własnie tym bardziej, że nic nie stracisz a jedynie mogą Ci pomóc. Fajna i rzetelna obsługa oraz w porównaniu do innych salonów mają konkurencyjne ceny głównie zauważyć to można przy stolarce okiennej, więc może akurat będzie to u Cb strzał w 10-tkę :)
    • 116 wpisy
    29 grudnia 2017 15:43:49 CET
    Zgadzam się z Twoją wypowiedzią Jarko54 i dlatego mam zamiar już w nowym roku także skorzystać z ich pomocy i zaskoczyć swoją żonę która już od kilku miesięcy mówiła mi o wymianie okien oraz montażu rolet zewnętrznych. Mam nadzieję, że pójdzie to sprawnie i zmieszczę się w budżecie.

Szybka Odpowiedź