Forum Budowlane » Ogrzewanie domu i mieszkania

• 11 wpisy
    27 lutego 2018 14:09:54 CET

Czy tysiąc złotych za paczkowany ekogroszekdo 28MJ/kg to drogo? Czy faktycznie mogę się spodziewać dobrego wegla? Obeserwuje ceny i wiem ze okolice 7 czy 8 stow to pewnie brunatniak zamieszany z kamieniami.

• 12 wpisy
    7 marca 2018 14:52:12 CET

Zdecydowanie. Kupuje węgiel sztygar jakiś tysiacl za tone i bardzo sobie chwale. Warto zapalcic wiecje i spac spokojnie bo kociol chodzi bez zacinki, mało popiolu i brak dymu. Zakazac sprzeadzy nędznego wegla tylko ten sprawdzony o wysokiej jakosci

• 9 wpisy
    13 marca 2018 11:05:17 CET

Jeden się stara wydaje kasy patrzy żeby nie trc a 10 ma to w nosie. Może malymi kroczkami Pan wyżej i ja  i narod się w końcu nauczy ze powietrze to nasza wspolna sprawa i warto o nie dbac

• 12 wpisy
    14 marca 2018 12:38:18 CET
    Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Zarówno ekogroszek jak i pellet spokojnie kupisz poniżej 1 tyś zł i mowa o takim dobrej jakości, wystarczy tylko poszukać.
    • 174 wpisy
    5 kwietnia 2018 15:01:13 CEST

Ceny węgla wzrosły i prawdopodobnie będą coraz wyższe, bo jego ilość na rynku będzie maleć w związku z wycofywaniem węgla słabej jakości. Aby ograniczyć koszty ogrzewania w kolejnym sezonie, warto rozważyć docieplenie budynku i zmianę sposobu ogrzewania.

Szybka Odpowiedź