Forum Budowlane » Ogrzewanie domu i mieszkania

• 11 wpisy
    27 czerwca 2018 14:52:51 CEST

mój dom moje królestwo wegiel się konczy a ja nie wiem co kupic na pewno nie powtorze bledu z zeszłego roku – ten szit marketowy meczylem się 8 meisiecy musze się spieszyć bo pewnie niedługo ceny w gore

• 10 wpisy
    28 czerwca 2018 13:49:46 CEST

w marekcie można kupic tez i swietny ekogroszek tylko droższy. Węgiel sztygar ultra bardzo dobra jakosc. Weź kilka workow na probe i potestuj. Większe zamówienia składam w ich esklepie bo taniej i dostawa zawsze gratis

z tegoco pamiętam to na pewno sa w Leroy merlin i bricoman ale ich to akurat mało jest w naszym kraju

• 172 wpisy
    4 lipca 2018 15:57:46 CEST
    Ceny tradycyjnych nośników, w tym węgla, będą w przyszłości rosnąć. Skutecznym sposobem na zmniejszenie kosztów ogrzewania jest termomodernizacja budynku. Ocieplenie wszystkich przegród pozwoli zmniejszyć straty ciepła do otoczenia i w rezultacie ograniczyć zapotrzebowanie budynku na energię grzewczą.
    • 33 wpisy
    15 marca 2019 10:38:37 CET

• 33 wpisy
    26 maja 2019 15:39:51 CEST

My u siebie w domu mam kocioł gazowy. Dość długo zastanawialiśmy się jakie ogrzewanie wybrać, ale ogrzewanie gazowe okazało się po prostu najlepsze, ze względu na koszty użytkowania, koszty montażu i ze względu na wygodę. Porządny, i nowoczesny kocioł gazowy, bardzo oszczędny bo kondensacyjny z gwarancją na 5 let kupiliśmy za nieduże pieniądze, na stronie firmowej ogrzewamy24. Jest to strona producenta kotłów firmy Bongioanni, ceny są bez marży, dlatego dużo korzystniejsze niż w innych sklepach. A jakby co, to też można do nich przedzwonić i poprosić o pomoc przy wyborze kotła.

Ten wpis został zmieniony przez aaluniaa86 w 26 maja 2019 15:40:33 CEST"

Szybka Odpowiedź