Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

Narciarskie szaleństwa

• 28 wpisy
    15 października 2018 19:39:13 CEST

Czy macie już jakies pomysły na zimowe wyjazdy na narty? Wiem, że to jeszcze nie sezon ale jak się wcześniej upoluje ciekawa ofertę to może być taniej. No i łatwiej z urlopem będe miał ;)

• 3 wpisy
    21 października 2018 21:43:48 CEST

Na narty z reguły wyjeżdżaliśmy w w lutym,więc jeszcze nie rozmawiałam ze znajomymi o takich planach.W zeszłym sezonie wybraliśmy się na narty do Ukraińskiego kurortu i bardzo nam się spodobało,więc zapewne w tym roku wybierzemy się tam ponownie

• 3 wpisy
    25 października 2018 15:58:44 CEST

Ja planuje razem ze znajomymi wyjazd na narty w styczniu do Krynicy-Zdroju. Juz nawet zarezerwowaliśmy nocleg w Apartamentach Opal bo później byłoby raczej ciężko.

Ten wpis został zmieniony przez wooder w 25 października 2018 16:01:03 CEST"
    • 16 wpisy
    30 października 2018 11:30:06 CET
    Pytanie czy planujesz coś w kraju czy poza. Dobry cenowo i całkiem fajnie zaprojektowany jest Ukraiński Bukowel, czy tam Bukovel. Nie pamiętam jak to się prawidłowo pisze ;) W każdym razie jest to całkiem duży ośrodek, ponad 60 km tras dla narciarzy, oświetlonych, naśnieżonych. Jedne trasy przechodzą w inne, więc można całkiem fajnie kluczyć. Do tego sporo wyciągów. Szybkich. Kolejki to góra kilka minut i już jedziesz na górę. Nie to co u nas. Nie traci się tyle czasu na wjazd. Byłem tam w tym roku z Wytwórnia Wypraw i najblizszy wyjazd na narty tez tam pojadę. Jedyny mankament jest taki, że tras najtrudniejszych jest tam mało. Przeważają te średnie. Kurort jest pomyślany bardziej rodzinnie.
    • 25 wpisy
    30 października 2018 21:59:34 CET

zaremba80 jak z bezpieczeństwem na Ukrainie? Interesuje mnie również kwestia cenowa takiego wyjazdu - możesz podpowiedz?

• 16 wpisy
    31 października 2018 12:03:10 CET
    Cma123 napisał/a:

zaremba80 jak z bezpieczeństwem na Ukrainie? Interesuje mnie również kwestia cenowa takiego wyjazdu - możesz podpowiedz?

To jest zachodnia Ukraina, więc bezpieczna część. Nie ma się czego obawiać. Ceny zależą od terminu i wybranej opcji noclegu. Jest kilka do wyboru. Są takie przy samym stoku i takie w miejscowości obok, skąd jedzie autokar na stok. Całkiem często jedzie o ile dobrze pamiętam. Cena to tak między 650 a 1100. Plus oczywiście opłatę za SkiPass. Kupując online widziałem cene około 85 euro za 5 dni.

• 25 wpisy
    27 listopada 2018 21:56:57 CET
    Muszę przyznać, że jest to ciekawa opcja zimowego wypoczynku. I co najważniejsze z tego co się orientowałam mają jeszcze wolne miejsca. Poczytałam o ośrodku i ma dobre opinie, a trasy są o różnorodnym stopniu trudności. Muszę przedyskutować to jeszcze z przyjaciółmi i kto wie może będziemy niebawem szaleć na stokach w Bukowel.

Szybka Odpowiedź