Forum Budowlane » Ogrzewanie domu i mieszkania

Dobrej jakości węgiel jaki wybrać?

• 172 wpisy
    25 października 2018 13:17:07 CEST

Cześć,

Potrzebuję Waszej porady, a mianowicie jaki dobrej jakości węgiel wybrać jeżeli chodzi o wysoką wartość opałową, niską wilgotność oraz nieduże ilości generowanego popiołu? Z góry dziękuję za wszystkie Wasze porady :)

• 477 wpisy
    29 października 2018 09:54:50 CET
    A czy sprawdzałeś już może ofertę hurtowni KGM? Jeżeli jeszcze nie to śmiało polecam również zwrócić uwagę na parametry jakościowe bo moim zdaniem to jeden z najlepszych dostawców który dba o jak najlepszą wartość opałową w rozsądnej cenie zarówno węgla jak i ekogroszku.
    • 196 wpisy
    2 listopada 2018 17:36:11 CET
    Jak najbardziej, zgadzam się z wypowiedzią poprzednika. Jeżeli już zależy Ci naprawdę na jakości przygotowania, najlepszych parametrach oraz rozsądnej cenie, ponieważ wartość opałowa przekłada się później na oszczędności to sprawdź ofertę oraz opinie o KGM myślę, że co do nich na pewno się nie zawiedziesz.
    • 105 wpisy
    5 listopada 2018 18:12:30 CET
    Także jestem za tym wyborem i moim zdaniem nie ma lepszego dostawcy na ten moment niż KGM a o większości zalet wspomnieli już moi poprzednicy także przede wszystkim sam sprawdź na mniejszej ilości i wtedy będziesz miał już konkretnie ukształtowaną opinię.
    • 1025 wpisy
    20 listopada 2018 11:38:22 CET
    Ja tutaj również będę jak najbardziej za wyborem KGM co do którego mam pełne zaufanie jeżeli mówimy o jakości przygotowania, dobrej cenie i do tego ze względu na obsługę która dba o kontakt z klientem i dotrzymuje umówionych terminów. Polecam

Szybka Odpowiedź