Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

Gdzie kupić mieszkanie?

• 8 wpisy
    7 marca 2019 17:52:18 CET

Mam zamiar kupić mieszkanie w stolicy, która dzielnica najlepsza waszym zdaniem?

• 6 wpisy
    18 maja 2019 20:54:47 CEST
    Moim zdaniem najlepsze będzie to nowe osiedle Nowa Grochowska na Pradze południe, ta dzielnica staje się coraz bardziej modna a jest też dobrze skomunikowana i jest tu cała potrzebna infrastruktura
    • 8 wpisy
    28 sierpnia 2019 20:12:24 CEST
    Ja co prawda nie w Warszawie, ale w Krakowie, ale wydaje mi się, ze to gdzie kupić, w jakiej dzielnicy/lokalizacji, to akurat pytanie, na które każdy powinien sobie odpowiedzieć sam. Ja znajomych pytałam o opinie na temat deweloperów, bo wiadomo, że czasem naprawdę łatwo wtopić... I koniec końców zdecydowałam sie dokładniej przyglądnąć ofercie firmy i to już sama, bezpośrednio w ich ofercie szukałam gdzie budują, co budują oraz jakie mają planowane terminy zakończenia poszczególnych projektów. I znalazłam to, co mi pasuje :) Choć niektórzy się dziwią, ale w końcu, to mi ma pasować, nie im.
    • 36 wpisy
    23 września 2019 09:27:54 CEST
    Co myślicie o Ożarowie Mazowieckim, mieszkania jak szukalam to duzo tańsze, nawet udało mi się znaleźć ładny segment w niezlej cenie, w sumie dojazdy też nie powinny sprawiać problemu.
    • 11 wpisy
    29 grudnia 2019 16:49:28 CET
    To fajne miejsce do mieszkania, dojazdy bez problemu są, koleją, autem możesz być szybko w centrum, na pewno mieszka się spokojniej niż w samej stolicy, jak szukasz dewelopera to dobre opinie o Home premium słyszalem, kilka inwestycji w Ożarowie oddali już.
    • 2 wpisy
    24 stycznia 2020 19:37:36 CET

Każda będzie dobra

Ten wpis został zmieniony przez kaczorski90 w 24 stycznia 2020 19:38:49 CET"

Szybka Odpowiedź