Forum Budowlane » Fundamenty - budowa i konstrukcja

Hydroizolacja WaterBlock na taras i balkon - wskazówki

  • 1129 wpisy
  30 stycznia 2020 13:54:31 CET

  Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat hydroizolacji od WaterBlock, czy rzeczywiście warto na nich postawić i jeżeli tak to jakie są Wasze argumenty za ich wyborem? Chodzi mi przede wszystkim o wykonanie jej zarówno na tarasie, jak i balkonie. Pozdrawiam

  • 323 wpisy
  3 lutego 2020 11:08:26 CET
  Ja tutaj jak najbardziej jestem za WaterBlock, ponieważ sami na nich postawiliśmy i jesteśmy zadowoleni z jakości, samego podejścia obsługi oraz konkurencyjności cen. W przypadku tarasu i balkonu są dedykowane materiały, także warto na spokojnie sprawdzić, bo w razie potrzeb dla swoich klientów są w stanie zająć się przygotowaniem projektu jej wykonania.
  • 566 wpisy
  13 lutego 2020 12:45:27 CET
  W pełni podzielam wypowiedź poprzednika, jeśli ma być to dobrze zrobione to jednocześnie na porządnym materiale i rzeczywiście jeśli chodzi o WaterBlock to w swoim zakresie cenowym jest jedną z najlepszych opcji która nie odstaje od dużo droższych rozwiązań, a do tego można liczyć na profesjonalne wsparcie och obsługi klienta.
  • 613 wpisy
  9 marca 2020 12:17:50 CET
  Bardzo dobry kierunek panowie ;) Co do wyboru porządnego materiału, który skutecznie zabezpieczy Wasz taras, balkon, czy fundamenty to zdecydowanie jestem za WaterBlock. Dobra cena i przede wszystkim wysoka skuteczność ochrony!
  • 1129 wpisy
  27 maja 2020 11:30:49 CEST
  Dziękuje Wam bardzo za udzielone odpowiedzi, na pewno się do nich ustosunkuję. Tym bardziej, że już wcześniej myślałem nad WaterBlock a Wy mnie w tym tylko upewniliście.

Szybka Odpowiedź

 
 
 
Obecni eksperci
Agnieszka Skałowska
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa
Domy prefabrykowane, szkielet stalowy
Finanse i formalności