Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Piękna łazienka - Wasze pomysły i porady

  • 323 wpisy
  7 maja 2020 09:19:24 CEST

  Hej!

  Zabieramy się za remont łazienki i szukamy ciekawych pomysłów oraz porad jak sie za to skutecznie zabrać. Przede wszystkim zależy mi na konkretnych efektach i jednocześnie propozycjach sklepów z szerokim asortymentem łazienkowym. Pozdrawiam!

  • 1129 wpisy
  18 maja 2020 09:00:47 CEST
  W takim razie warto, abyście zwrócili uwagę na jeden z lepszych sklepów internetowych jeśli chodzi o wybór wyposażenia łazienkowego i chodzi mi tutaj o lazienkaplus_pl w przypadku którego można liczyć na pełne wsparcie obsługi, wysoką jakość produktów i oczywiście nowoczesne podejście do wykończenia elementów.
  • 229 wpisy
  18 maja 2020 09:38:43 CEST
  Uważam, że akurat zakupy przez internet wyposażenia do łazienki jest nie tylko wygodniejsze, ale jednocześnie bezpieczniejsze, żeby nie okazało się później że źle dobraliśmy wymiary. W lazienkaplus mają najlepszych producentów, dużo lepsze ceny niż w sklepach stacjonarnych i też dbają o wysoki poziom obsługi oraz przystępny zakres cen.
  • 261 wpisy
  22 maja 2020 12:12:56 CEST
  O to i ja będę musiał sprawdzić, bo jednak nasza łazienka też wymaga sporego odświeżenia, ale zawsze jakoś brakuje na to czasu. Może z Wami się zmotywuję :)
  • 220 wpisy
  24 maja 2020 14:02:17 CEST
  Odnośnie mebli łazienkowych to tutaj jak najbardziej można pozytywnie wypowiedź się na temat sklepu Lazienka Plus, bo też u nich miałem okazję kupować kilka miesięcy temu półki, szafki pod umywalkę, czy słupek na resztę rzeczy łazienkowych. Wszystko poszło sprawnie, ceny przystępne i pełne wsparcie obsługi!

Szybka Odpowiedź

 
 
 
Obecni eksperci
Agnieszka Skałowska
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa
Domy prefabrykowane, szkielet stalowy
Finanse i formalności