Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

• zeg
    • 1 wpisy
    8 czerwca 2007 13:31:14 CEST
    Pomyślałem, że może pomoże ktoś rozwiązać mój problem. Jakiś czas temu uszkodzono mi okucie drzwi balkonowych. Teraz trochę trzeba się pomęczyć, żeby otworzyć albo zamknąć wyjście na balkon. Dzwonię do okolicznych firm zajmujących się sprzedażą i montażem okien i drzwi (ta, która montowała u mnie już zwinęła żagle) i proszę o pomoc. W każdej pytają się o producenta okuć i rodzaj profilu okna. Nigdzie nie mam nazwy profilu. Mówią, że nazwa firmy od okuć musi być na okuciach. A ja na okuciach widzę tylko znaczek. Może ktoś wie jakie to są okucia i kto je produkuje?
    [/img:0384516077]
    • 1 wpisy
    14 kwietnia 2008 01:59:19 CEST
    Pomyślałem, że może pomoże ktoś rozwiązać mój problem. Jakiś czas temu uszkodzono mi okucie drzwi balkonowych. Teraz trochę trzeba się pomęczyć, żeby otworzyć albo zamknąć wyjście na balkon. Dzwonię do okolicznych firm zajmujących się sprzedażą i montażem okien i drzwi (ta, która montowała u mnie już zwinęła żagle) i proszę o pomoc. W każdej pytają się o producenta okuć i rodzaj profilu okna. Nigdzie nie mam nazwy profilu. Mówią, że nazwa firmy od okuć musi być na okuciach. A ja na okuciach widzę tylko znaczek. Może ktoś wie jakie to są okucia i kto je produkuje?

zadzwoń pod nr. 0 888 40 50 10

naprawy regulacje okien wrocław opole katowice i okolice

polecam
    • 38 wpisy
    14 marca 2009 15:00:20 CET
    na fakturze od firmy która je montowała będzie nazwa producenta tych okien a prawdziwy fachowiec z branżye będzie wiedział jakie to okucia jak mu podasz producenta całości.
    Oczywiście trzeba je wymienic na nowe napewno uszkodzenie jest mechaniczne.
    Pozdrawiam
    • 65535 wpisy
    16 lipca 2009 11:01:51 CEST
    Może się powtarzam, ale widziałam okucia w komforcie, nawet jak nie będzie takich jak potrzeba, to ci sprowadzą takie jakie zechcesz.

Szybka Odpowiedź