Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

• 24 wpisy
    14 września 2010 03:23:22 CEST

ja polecam paradyz, zakupilem, rabat 5 % :D szału nie ma ale zawsze cos i maja coekawe konkurcy , Carlica ja wygrałem dwa !!

• 30 wpisy
    15 września 2010 14:09:47 CEST

wow, az dwa, no to niezle:P
    a jakie kolory?

• 30 wpisy
    15 września 2010 14:17:51 CEST
    a co do ikei i ich noweo katalogu to ja lubie wszytskie takie przystepne aranzacje:) ze stron rpoducentow kafelek, sanitariatow itd. bo zawsze wiem gdzie to dostac:)
    • 24 wpisy
    16 września 2010 11:41:03 CEST

jeden taki jasny -kremowy? bo biały to on nie jest a drugi idzie dopiero bo w ostatnim dniu sobie żonka zagrała na moje konto ;]

• 3 wpisy
    27 września 2010 16:07:37 CEST
    Katalog Ikei ładny, łazienki spoko, ale od tych wszystkich mebli salonowych wieje chłodem. Takie proste kształty dobre są do biura a nie do przytulnego pokoju.
    Jeżeli zaś chodzi o wannę z hydromasażem, bo takiej właśnie szukam, to słyszałam o Saniform, jednak bardziej mi się podoba ich linia Scandispa. Jestem zadnia, że jeżeli już wydawać pieniądze na takie cudo, to na coś naprawdę porządnego.
    • 5 wpisy
    8 grudnia 2010 15:38:45 CET

Ostatnio w łazience u kolegi widziałem lampy podłogowe i muszę przyznać że zrobiło to na mnie na prawdę duże wrażenie.

• 1 wpisy
    14 stycznia 2011 18:54:59 CET
    Witam. Zapraszam na znajdą tu państwo produkty do wyposażenia łazienek.
  • 20 stycznia 2011 16:43:22 CET
    polecam sklep maja rozbudowany asortyment, ale co więcej pozwalają na przystępne formy realizacji zamówienia i szybkość obsługi. jeśli komuś zależy na jakości i zaoszczędzaniu czasu, to polecam! ;-)
    • 9 wpisy
    15 lutego 2011 18:36:51 CET
    Ja też mogę polecić jeden sklep, w którym osobiście kupiłam płytki. To . W ofercie znajdziecie płytki włoskie i hiszpańskie. fachowa obsługa, rzetelny czas dostawy, towar przyjechał taki jaki miał być. Mają też swoje salony firmowe, gdzie oprócz płytek są np tapety i meble więc jak ktoś będzie chciał to może udać się osobiście :). Ja mam u siebie kafle włoskie Novabell , kolor w sam raz do damskiej łazienki :D
  • 16 lutego 2011 09:12:53 CET
    Ja to się cieszę, że mnie w najbliższej przyszłości remont łazienki nie czeka;) Straszna katorga to była w naszym przypadku... Taka never-ending story;)
  • 17 lutego 2011 14:08:18 CET
    to prawda dlatego wolę wszystko zamówić przez neta, wezwać ekipę i spać spokojnie ;-)
  • 24 lutego 2011 16:05:18 CET
    Co do remontu łazienki, bądź też aranżacji nowej. Przydatne są projekty Glazury Królewskiej. Jak przeglądałem, to strasznie spodobała mi ta łazienka:
  • 5 marca 2011 19:20:54 CET

podaje namiary na firme, która zaaranżowała moją łazienkę, można zobaczyć na stronie metamorfozy łazienek

• 9 marca 2011 13:37:16 CET
    warto jednak pomyśleć o wyborze firmy, która oferuje również projekt takiej łazienki, zawsze to ułatwia wybór wyposażenia jak choćby poprzez sklep
  • 10 marca 2011 15:59:33 CET

Z naszej strony proponujemy Pani przed remontem łazienki skonsultować się z ekspertem/ projektantem łazienek, dzięki czemu będzie miała Pani pewność, że remont łazienki pójdzie sprawnie i bez komplikacji.

• 14 marca 2011 11:53:48 CET
    kontakt z konsultantem jest jak najbardziej wskazany, zawsze to zmniejsza koszty niż bezpośrednia porada architekta
    • 1 wpisy
    17 marca 2011 15:07:31 CET
    witam wszystkich forumowiczów, ja jestem świeżo po remoncie łazienki i muszę szczerze przyznać racje mężowi - namówił mnie, żeby wydać trochę więcej na prysznic tym samym zaoszczędzimy czas i pieniądze na czyszczenie. kupiłam kabinkę Sanplastu. nie do końca orientuje się w technicznych charakterystykach tego typu produktów, ale z tego co wiem (a właściwie co powiedział mi miły Pan w sklepie) to powłoka przeciwosadowa to modyfikacja powierzchni szkła i to właśnie ułatwia utrzymanie czystości (po prostu jak woda spływa to nie zostawia brzydkich śladów). wiadomo - sama powłoka cudów nie sprawi (i tak musimy brać się za mycie od czasu do czasu).
    usłyszałam też kilka dodatkowych uwag nt. utrzymania łazienki w czystości.

Warto zwrócić uwagę na rodzaj szkła, im gładsze, tym łatwiej nam je wyczyścić. Pamiętać trzeba też o jak dają się one odpinać, wtedy możemy bez problemów dotrzeć do każdego zakamarka. Z tych wszystkich informacji najważniejsze jest jedno - naprawdę warto zainwestować w dobry produkt dobrego producenta. to chyba oczywiste, że daje nam to gwarancję na produkt więc w razie problemów kabinę serwisujemy.

Mam nadzieje, że choć trochę naprowadziłam zbłędzone duszyczki poszukujące
    wskazówek łazienkowych :)
  • 18 marca 2011 10:22:26 CET

Poza powłokami przeciwosadowymi istnieją też powłoki z jonów srebra co oferuje między innymi Roca. Spotkałam się głównie z taką opcją w przypadku muszli toaletowych. W temacie kabin prysznicowych to rzeczywiście sanplast ma dość ciekawe zaplecze, natomiast skłaniałabym się w stronę elementu pośredniego czyli parawanów nawannowych. Niejednokrotnie nie mamy możliwości skorzystania z obu urządzeń i pozostaje nam wybierać głownie z uwagi na ograniczenie przestrzeni i funduszy.

• 2 czerwca 2011 15:40:55 CEST
    Powłoki z jonów srebra, są faktycznie bardzo fajnym innowacyjnym rozwiązaniem, które stosowane jest przez najlepszych producentów.
    • 28 wpisy
    30 sierpnia 2011 16:03:03 CEST
    Jeżeli chodzi o modne łazienki,to przede wszystkim zależy to od naszego indywidualnego gustu. dla każdego co innego będzie fajne i modne,pamiętajmy o tym.
    • 10 wpisy
    6 września 2011 21:15:33 CEST
    zgadza się, wszystko to indywidualna historia, aktualnie jestem w trakcie remontu i trafiłem na ofertę firmy Grespania, mają tam płytki ceramiczne które jak zobaczyłem to klęknąłem, są śliczne a kafle mają wymiary 3x1 ądają w ł :-) POLECAM
    • 10 wpisy
    4 listopada 2011 21:19:17 CET

Kolorystykę i meble dobiera sie indywidualnie według upodobania i potrzeb. Jeśli mamy małą łazienkę nie będzie tam miejsca na szafy z ręcznikami, porannikami i kosmetykami i nie pomalujemy jej raczej ciemnymi kolorami, bo tylko niepotrzebnie zmniejszymy ją optycznie. Do łazienek polecam dużo luster.

• 1 grudnia 2011 20:42:05 CET

Remont u mnie był ciężki ale przynajmniej jestem zadowolony z wyników. Najtrudniej było dobrać kabinę do kolorystyki, ale po licznych bojach w sklepach budowlanych znalazłem i prawie idealnie się nadaje do koncepcji mojej drugiej połowy.

• 63 wpisy
    2 grudnia 2011 13:03:24 CET
    po remoncie zdecydowaliśmy się na klasyczne połączenie beżowego z białym na płytkach i do tego białe wyposażenie (kabina, umywalka itp. + meble). Jedynie lustro jest ze strebrnymi dodatkami, ale ogolnie całość bardzo ładnie się prezentuje.
    • 136 wpisy
    10 grudnia 2011 18:53:21 CET

Moda się zmienia, dotyczy to również aranżacji łazienki. W ostatnim czasie prawdziwy renesans przeżywa styl retro zwłaszcza w wystroju łazienki. Bez problemu można do takiej łazienki zakupić wolnostojącą wannę na nogach - złotych lwich łapach. Do tego dostępne są różnego typu retro baterie, to samo dotyczy umywalki. Coraz bardziej popularne są meksykańskie lub marokańskie bardzo kolorowe umywalki. alt

Szybka Odpowiedź

Obecni eksperci
Agnieszka Skałowska
Projektowanie i aranżacja wnętrz
Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa
Domy prefabrykowane, szkielet stalowy
Finanse i formalności