Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

Gadżety do mieszkania na prezent

• 4 wpisy
    10 września 2010 02:29:25 CEST

Czy zdarzyło Wam się kupić przyjaciołom na prezent jakiś gadżet do mieszkania? Czy myślicie, że to dobry pomysł?

• 6 października 2010 22:00:38 CEST
    to jest zawsze dobry pomysl ... szczegolnie dla kobiet albo osob, ktore niedawno sie wprowadzily ... polecam np. dekoracje do salonu
    • 45 wpisy
    10 października 2010 20:22:37 CEST
    Jeżeli potrafimy trafić w ich gust to jak najbardziej tak
  • 13 października 2010 13:09:47 CEST
    W przypadku parapetówki to najlepszy pomysł, problem w tym co kupić. Najlepiej poradzic się kogoś z gustem, np. swojej kobiety, przynajmniej ja tak robie. Jako prezent niezle sprawdza się pościel... ;)
  • 22 listopada 2010 20:20:49 CET
    Gdy byłem na ostatniej parapetówce u znajomych to kupiłem im takie elektroniczne nożyce do żywopłotu
    Z racji iż mają go troche w ogrodzie - prezent był jak najbardziej pożyteczny
    • 17 wpisy
    8 grudnia 2010 11:27:53 CET

My kupiliśmy znajomym na prezent do domu taką lampkę: Na pewnoi będzie im pasować do wnętrza.

• 2 wpisy
    8 grudnia 2010 11:55:15 CET

Znalazłem fajna stronke . Robią gadżety na zamowienie.

Na parapetówe kupilem kumplowi tabliczke z numerem domu z owczarkiem niemieckim w tle i napisem "uwaga pies uczulony na wrogów właściciela" .... kolega dostał mandat za brak tabliczek z numerem domu i informacyjnej o psie na posesji. I powiesił to! ciekawy jestem miny straznika miejskiego:)

• 16 grudnia 2010 13:29:00 CET
    Heh - jak ja robiłem parapetówkę dla znajomych jakieś 2 lata temu, gdy zmieniałem kawalerkę, dostałem od znajomych oprócz mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy ( kieliszki, świece itd. ) komplet szklanek najróżniejszej wielkości, misternie zdobionych, idealnie nadających się na drinki, koktajle, napoje... Używam ich do dziś, nadal wyglądają świetnie i robią wrażenie - z takiego prezentu byłem mega zadowolony.
    Dostałem je od razu na wejściu więc przydały się już na tej imprezie ;)
    Gdybym miał coś wybierać na prezent na parapetówkę uderzałbym właśnie w tym kierunku ...
    • 12 wpisy
    19 stycznia 2011 09:44:52 CET

Heh - jak ja robiłem parapetówkę dla znajomych jakieś 2 lata temu, gdy zmieniałem kawalerkę, dostałem od znajomych oprócz mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy ( kieliszki, świece itd. ) komplet szklanek najróżniejszej wielkości, misternie zdobionych, idealnie nadających się na drinki, koktajle, napoje... Używam ich do dziś, nadal wyglądają świetnie i robią wrażenie - z takiego prezentu byłem mega zadowolony.
    Dostałem je od razu na wejściu więc przydały się już na tej imprezie ;)
    Gdybym miał coś wybierać na prezent na parapetówkę uderzałbym właśnie w tym kierunku ...

Bardzo dobry pomysł z tymi szklankami :) idąc juz w stronę drinków itp.. to proponuję także shaker zawsze się przyda czy to na drinki czy mrożoną kawę. Pozdrawiam.

• 44 wpisy
    20 stycznia 2011 10:16:18 CET
    Wszystko zależy od tego,jaki gadżet masz na myśli. Jeżeli dobrze się znacie i wiesz co sprawi im radość,lub czego potrzebują,to uważam że to będzie bardzo dobry pomysł.
  • 21 stycznia 2011 11:15:32 CET

Z prezentami typu gadżet do mieszkania jest tylko taki problem, że można się wygłupić i podarować coś, co obdarowywany już ma, albo coś co jest nie w jego guście, ale to już w naszej kwesti dobrze się zorientować co można dać. Ja uważam, że jak się ma dobry, pewny pomysł to jest to fajny prezent:). Ja teraz przyjaciółce chcę kupić czajnik, ale oryginalnego wyglądu, który wypatrzyłam wśród sprzętu Agd Savion. Jestem prawie pewna, że się ucieszy :).

• 6 wpisy
    10 marca 2011 18:28:11 CET

wybirając prezent na urodziny dla przyjaciół czy dobrych znajomych trzeba znać mniej więcej ich gust. jeśli lubią nietypowe, orginalne gadżety to mamy w czym obecnie wybierać, a jeśli nie to trzeba do sprawy podejś typowo i zwyczajnie czyli jakiś dobry alkohol, szkło, porcelane itp. alt

• 9 lipca 2011 12:56:31 CEST

oczywiście, zę to dobry pomysł :) chyba najlepszy ;) a co powiecie o takim pomysle ? :kieliszki do wódki/likieru na kolorowej wysokiej nóżce

• 11 lipca 2011 10:30:36 CEST
    Ładne - nie widziałem takich ;) W sam raz na prezent :D
    • 10 wpisy
    15 lipca 2011 02:50:57 CEST
    Ja kupuje prezenty jak dana osoba ma nowe mieszkanie i urządza parapetówkę, wtedy obowiązkowo dostaje ode mnie prezent do mieszkania, na przyklad ładną lampkę nocną. Czasami też kupuje jakieś prezenty na przykład na urodziny, gdy nie mam pomyslu. Zawsze coś do mieszkania sie przyda każdemu :)
  • 15 lipca 2011 13:36:46 CEST
    Kupuję tylko gadżety do mieszkania. Czasem próbuje podpytać co by się przydało. Czasem kieruję się intuicją. W 99% trafiam w gust obdarowanego.
    A dla pani domu koniecznie piękne kwiaty - na parapetówę kompozycje w doniczce.
    • 3 wpisy
    22 września 2011 17:50:19 CEST

świetna nowinka na polskim rynku to innowacyjny wentylator;) bardzo fajny gadźet i nikt nie wie jak działa na pierwszy rzut oka ;)) warto zapoznać się bliżej z produktem ;)

strona.

• 3 października 2011 15:45:35 CEST

Pracuję w firmie, która robi gadżety . do domu więc skoro tam pracuje i wiem, że są dobrej jakości to dlaczego miałbym ich nie dać w prezencie?

• 28 wpisy
    18 stycznia 2012 16:16:48 CET
    Gadzety są najlepszym prezentem, ale uwaga tylko takie, które wiemy, ze spodobaja sie włascicielom, ze trafimy w ich gust, znamy ich poczucie humoru itd. wiele razy slyszalem opowiesci, ze ktos sie wygłupił, bo kupił coś z podtekstem albo zupełnie wręcz nietrafionego;/
    • 5 wpisy
    19 stycznia 2012 11:53:05 CET

Na tak zwanej parapetówce to zawsze mile widziane są prezenty związane z mieszkaniem. Tylko warto kupić coś neutralnego, a nawet użytecznego - nie będzie wątpliwości, że nie będzie wykorzystane i wyjąduje w szafie...

• 99 wpisy
    13 lutego 2012 17:00:15 CET
    Ja kupuje najczęściej markowe etui na klucze dla 2 osób i zieleninę czyli kwiatka.
    • 38 wpisy
    27 marca 2012 19:44:43 CEST

Jeżeli potrafimy trafić w ich gust to jak najbardziej tak

Gorzej kiedy sie nie trafi i obdarowany/a schowa prezent gleboko na dno szafy, byloby troche niezrecznie

• 99 wpisy
    5 kwietnia 2012 23:57:52 CEST
    Dobrym prezentem jest szkło, zawsze sie przydaje.
    • 44 wpisy
    10 kwietnia 2012 16:21:20 CEST
    Łatwiej kupic coś praktycznego, ale jak wiadomo bez ryzyka nie ma zabawy... np.
    • 4 wpisy
    7 czerwca 2012 23:17:30 CEST
    Można kupić jakąś fajną lampke na stolik .Duzy wybór jest np na allegro .

Szybka Odpowiedź