Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

Uwaga! Janusz B, Warszawa i okolice

  • 1 wpisy
  26 października 2010 23:46:53 CEST

  Jeżeli pragniecie mieć krzywo położone płytki w łazience, nierówną podłogę, którą można wyczuć nawet przez buty, źle zamontowaną baterię nawannową, która dzień po montażu odpadła, tragicznie zabudowaną wannę, przeciekający kaloryfer, a jednocześnie drogo za takie usługi zapłacić to polecam “fachowca” Janusza B.

  Poza niewątpliwym brakiem talentu i cierpliwości do pracy, czego efekty przedstawione są na poniższych zdjęciach, Janusz B. kupował także na faktury, za które zostały mu zwrócone pieniądze, materiały zupełnie niepotrzebne do wykonania łazienki, np. 40 m kabli elektrycznych, 100 kg Goldbandu, dwie pary drzwiczek rewizyjnych a nawet dwa filtry do okapu kuchennego – wszystko to na łazienkę o powierzchni ok. 4 m kw. Mimo niewątpliwego zamiłowania do zakupów, zapomniał np. o czwartym haku do powieszenia kaloryfera.

  Po telefonie w dzień po wykonanej pracy z prośbą by poprawił baterię, której nie umiał należycie zamontować, rzucił słuchawką i wyłączył telefon, mimo rzekomej rocznej gwarancji na swoje usługi i zapewnień że “nic się nie ma prawa zepsuć”.

  Pragne zatem przestrzec przed usługami Janusza B. działającego na terenie Warszawy i okolic, twierdzącego że ma firmę. Poniżej zamieszczam link do zdjęć opisanych niedoróbek.


  Mam nadzieję że moje ostrzeżenie uchroni chociaż innych od niepotrzebnych kosztów i stresów związanych ze źle wykonanym remontem.

  post moderowany

Szybka Odpowiedź