Forum Budowlane » Projekty domów

• 5 wpisy
    13 listopada 2011 12:45:20 CET

Witam,czy ktos budowal lub buduje dom "przy ciepłej"?

• 5 wpisy
    24 stycznia 2012 19:53:24 CET

witam,prosze o wiadomosc z lub mailem na ciosnysady(malpa)

• 10 wpisy
    9 marca 2012 12:23:17 CET
    ja też planuje budować ten tylko jakich realizacji gotowych bądź w trakcie ,ale nic nie znalazłem.
    • 10 wpisy
    13 marca 2012 11:43:26 CET
    ja go jeszcze nie kupiłem ale mam w zamiarze,chciałbym aby ktoś mi przysłał kosztorys, wyceny na @ thomasq@ jeśli można prosić.

Co do zmian to w projekcie wstawiłbym sciane przy schodach na parterze i zrezygnowałbym z łazienki w pokoju na dole.
    • 5 wpisy
    13 marca 2012 16:06:26 CET

Witam,ja juz projekt zakupilem i pierwsza ze zmian bedzie powiekszenie kotlowni kosztem lazienki na parterze.Z drugiej lazienki na parterze takze rezygnuje a w przyszlosci z sypialni na parterze mam zamiar zrobic pomieszczenie gospodarze(wejscie z kotlowni).Druga wazna zmiana bedzie zmiejszenie kata nachylenia dachu a co za tym idzie obnizenie chodzi o schody na gore to beda azurowe i zadnej klatki schodowej nie robie przez co salon mi sie zwiekszy do .,A co do kosztow to wedlug mnie "co bedzie to bedzie" Nikt nie potrafi tego obliczyc na przyoszczedze na wykonczeniu:)

• 10 wpisy
    14 marca 2012 17:32:02 CET

ja też powiększyłem kotłownie ale kosztem sypialni na parterze wyrównując ścianę frontową i likwidując w niej łazienke, kąt nachylenia dachu architekt zmienił mi na 38stopni dzięki czemu wysokość dachu zmniejszyła się o 1metr i teraz wygląda proporcjonalnie do bryły budynku.

Mateusz móbłbyś przesłać lub wrzucic zdj tak to bedzie wygladać ???

• 10 wpisy
    15 marca 2012 17:51:13 CET
    Czekam w takim razie.

jak długo czekaliście na warunki zabudowy i pozwolenie na budowe ???
    • 10 wpisy
    22 marca 2012 12:37:01 CET
    Dowiadywałem się ale każdy mówi ,że jeśli chce rozmawiać na tematy kasowe to muszą kosztorys mieć a ja jeszcze nie mam bo projektu nie kupiłem. masz może jakiegoś pdf-a z nim??
    • 10 wpisy
    23 marca 2012 11:24:19 CET
    jak możesz to prześlij na thomas@ , ja wybieram się jutro na targi budownictwa wiec może popytam o koszty budowy rożnych ekip i ewentualnie o materiały.
    • 10 wpisy
    26 marca 2012 10:12:16 CEST
    Panowie a co sadzicie o tym garażu połączanym z znajomi odradzają takie rozwiązanie gdyż mówią ,że wszelakie zapachy z garażu docierają do jakąś sensowną koncepcje ,żeby zmienić to w tym domu , nie ingerując w pokój ??
    • 10 wpisy
    26 marca 2012 11:10:25 CEST
    thomasq84@ , no ja się właśnie zastanawia nad wejściem od strony pralni tylko to trochę nie ma ten problem z myszami gdyż wchodzą mu prze garaż i potem do domu , nie zdarza się to często ,ale jest to jeszcze bardziej nie komfortowe.

Na jakie ogrzewanie się zdecydowałeś ?
    • 10 wpisy
    26 marca 2012 12:01:33 CEST
    byłem ale nie było niestety dużo ekip budowlanych ,głownie projektanci i pompy ciepła zdominowały ła jedna firm która ogłaszała się ze zbuduje Ci dom ze swoich materiałów za 2600 jakoś nie przekonali mnie do swoich usług.

Firmy z oknami ,drzwiami i bramami jeszcze mnie nie interesują .
    Trochę zawiodłem się na tych targach być może za rok będę inaczej na nie patrzył.

Była promocja na ytonga 108 zl/m2 + 3% upustu jeśli umieścisz ich reklamę na swojej ja z tego pustaka budować nie będe.
    • 10 wpisy
    26 marca 2012 17:28:23 CEST
    Ja też wybieram tradycyjne piec na drewno i wegiel + zasyp na ekogroszek by podgrzewać wode w lecie.

Co do murów to jeszcze nie zdecydowałem się na konkrety , ale chyba wybiore suporex.
  • 22 kwietnia 2012 23:11:15 CEST

witam jesteśmy w trakcie budowy domu przy ciepłej nasz obecny etap to zalanie stropu. budowę rozpoczeliśmy w zeszłem roku a tak to wygląda obecnie:

• 3 maja 2012 20:07:29 CEST

Witam!

Budowa jest w Myszkowie 42-300 (koło Częstochowy, Zawiercia)

• 27 czerwca 2012 17:10:55 CEST

czy byłby ktoś życzliwy i odpłatnie przesłał mi projekt domu przy ciepłej,?

krzysztofzukowski7@ tel 502206800

• 1 wpisy
    12 września 2012 21:44:23 CEST

Witam

Czy ktoś może buduje lub zbudował ten domek w województwie Śląskim? Jeżeli tak to prosze o kontak - ja z żona bardzo byśmy chcieli zobaczyć jak wygląda ten domek z zewnątrz na żywo. Z góry dziękuje.

• 5 wpisy
    13 września 2012 21:52:49 CEST

reklamy tutaj nie potrzebujemy panie dommo

Do widzenia

• 1 wpisy
    11 listopada 2012 17:51:14 CET

Witam,

A czy może ktoś realizuje ten projekt w Mazowieckim?
    Ewentualnie czy Państwo z okolic Częstochowy zgodziliby się nam pokazać efekty?

Wraz z żoną planujemy rozpoczęcie budowy na wiosnę 2013.

pozdrawiam,

Piotr

• 5 wpisy
    11 listopada 2012 18:56:52 CET

jezeli ktos chce obejrzec, zapraszam grudnia tego roku bedzie ten dom w stanie surowym Łodzi.

I jeszcze raz dziekuje Kamilowi (KAGA) za mozliwosc obejrzenia jego nam to pomoglo w budowie

• 6 grudnia 2012 00:18:19 CET

Witam,

A czy może ktoś realizuje ten projekt w Mazowieckim?
    Ewentualnie czy Państwo z okolic Częstochowy zgodziliby się nam pokazać efekty?

Wraz z żoną planujemy rozpoczęcie budowy na wiosnę 2013.

pozdrawiam,

Piotr

cześć jasne zapraszamy u nas już jest ciepło w domu grzejemy i wykańczamy wnętrza i siebie pzdr kamil

• 1 wpisy
    25 kwietnia 2013 21:27:34 CEST
    Witam,
    Jesteśmy z mazowieckiego. Właśnie szukamy projektu domu dla naszej 4-osobowej rodziny. Dom przy Ciepłej bardzo nam się spodobał. Nie możemy znaleźć jednak żadnych zdjęć z reazlizacji tego projektu. Ogromnie proszę o przesłanie Waszych zdjeć z realizacji na sylr@.
    • 1 wpisy
    25 marca 2014 11:34:30 CET
    Witam, mało się dzieję w tym wątku, ale ja dalej mam nadzieję że odezwie się posiadacz tego pięknego domu, najlepiej w mazowieckim, ale jak nie, to również proszę o możliwość obejrzenia w innych rejonach Polski, zrobimy sobie wycieczkę :) Może chociaż ktoś udostępni zdjęcia @
    Pozdrawiam!
    • 1 wpisy
    2 maja 2014 09:09:16 CEST

ściany parteru stoją, strop wylany, schody na miejscu, pod koniec maja więźba, budowa w mazowieckim 70 km od Warszawy w kierunku Radomia. Pytania - suleckiartur@    

Ten wpis został zmieniony przez Artur1311 w 2 maja 2014 09:16:59 CEST"
    • 1 wpisy
    16 maja 2014 06:57:20 CEST
    Witam, czy ktoś buduje ten dom w Mazowieckim i byłby skłonny pokazać lub ewentualnie przesłać zdjęcia? Chodzi mi konkretnie o wygląd zewnętrzny, a dokładniej o dach z kątem nachylenia 45°.

Szybka Odpowiedź