Forum Budowlane » Domy z bali

Poszukuję do dołożenia bala

• 1 wpisy
    22 września 2012 20:00:03 CEST

Problem nastąpił kiedy ekipa stawiająca dom na moje życzenie miała zostawić sufit odkryty z widocznymi legarami i policzyli wysokość od posadzki do sufitu na belkach zamiast do belek. Niestety kierownik budowy się z tym nie zgadza ale wcześniej dokonał odbioru ścian,które są też wysokością stropu i ekipa nie poczuwa się do naprawienia błędu. Na chwilę obecną obie strony uważają się za niewinne, poszukuję rozwiązań,ponieważ ten konflikt jest do rozwiązania tylko sądownie a ja chciałbym się w przyszłym roku wprowadzić.

Jeśli miałby ktoś rozwiązanie będę bardzo wdzięczny. Brakuje ok 15cm.

Poradzono mi aby podlewarować sciany i podłożyć dookoła ekstra bala ę. Czy to rozwiązanie jest dobre?

Poszukuję również cieśli,który by się tym zają.

miejscowość pod Krakowem.

• 597 wpisy
    25 września 2012 23:51:12 CEST

Skontaktuj się z firmą MALORZHOME może coś ci doradzą. Nie bardzo rozumie w czym rzecz. Jak wygląda projekt? Zajżyj też na foum na stronie .

• 2 wpisy
    11 stycznia 2013 19:32:49 CET

podlewarowanie domu, jerzeli jest to dom z bala jest jak najbardziej jest to dom z bala to w tym całym pozyskiwaniu wysokosci trzeba pamietac ze taki budynek osiada i to znacznie (przez okres 2 lat) niezalerznie od tego czy jest wykoniczony czy wkoniczeniu jak sie go urzytkuje, ogrzewa to,zjawisko osiadani nadal wystepuje jeszcze przez oko 1 rok,z tym ze znacznie ą uwagę nalerzy zwrocić na kominy cz te nie są trwale związane z dachem(krokfami)albo z tym stropem.W przypadku jeśli to zaniedbamy to kominy mogą popękać podczs podnoszenia.W budownictwie jerzeli siecoś zminia to nalerzy pomiętać o związkach przyczynowo do zachowania PANA kierownika to chyba poprostu chce w ł na morgineśe to poszę go zapytać ile ośada dom rewniany i w jakim czasie,jerzeli nie odpowie na to proste pytanie to morzemy być pewni że mamy doczynieńa z głąbem

Szybka Odpowiedź