Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

jak promować swoją stronę www

• 3 wpisy
    1 czerwca 2015 21:57:48 CEST

Potrzebuję porady, prowadzę firmę hydrauliczną a od niedawna ma stronę www. Niestety jest na niej mało odwiedzin. Znajomy mówił coś o pozycjonowaniu. Warto? A jeśli tak to czy możecie kogoś polecić?

• 2 wpisy
    2 czerwca 2015 00:20:06 CEST

Zawsze warto, sama strona bez reklamy czy pozycjonowania to mało wpisz w google Karol Damps Nowa Pozycja . Moja firma remontowa jest dzięki niemu wysoko w wyszukiwarkach.

Ten wpis został zmieniony przez Ernest22 w 2 czerwca 2015 00:22:44 CEST"
    • 14 wpisy
    15 listopada 2015 09:59:46 CET

To jest bardzo złożony temat, sposobów promocji jest bardzo wiele. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam, przygotuję indywidualną ofertę na priv.

Ten wpis został zmieniony przez tobi1 w 15 listopada 2015 10:01:31 CET"
    • 6 wpisy
    4 sierpnia 2016 10:12:13 CEST
    Same odwiedziny na stronie niestety nie wszystko - jeśli strona nie jest przejrzysta i przyjazna użytkownikowi, to niestety samo zwiększenie ruchu nic nie da. Ale oczywiście bez ruchu to nawet najlepsza strona nic nie zrobi.
    • 7 wpisy
    31 października 2016 09:52:56 CET
    Teraz najprostszy i najpewniejszy sposób na reklamę w sieci to Adwordsy. Pozycjonowanie nie przynosi już takiego efektu jak kiedyś...
    • 10 wpisy
    5 grudnia 2016 15:30:39 CET
    tak, adwordsy to obecnie jeden z najlepszych sposobów na skuteczną reklamę
    • 5 wpisy
    2 maja 2017 12:24:48 CEST

Adwords to dosc droga zabawa, jesli chodzi o reklame. Lepiej juz sie skoncentrowac na pozycjonowaniu - znalezc jakas dobra i tania agencje SEO, ktora to ogarnie. W przypadku posiadania sklepu, albo swiadczenia uslug online, za ktore ktos moze placic - radze wprowadzic jakis e-system platnosci - moze byc np Tpay - szybki, bezpieczny oraz z niska prowizja. Dzieki temu klienci beda chetniej korzystac z uslug/kupowac jakies towary.

Ten wpis został zmieniony przez bolekk06 w 2 maja 2017 12:25:38 CEST"
    • 17 wpisy
    17 lipca 2018 18:50:14 CEST

Zgadzam się z bolekk06. Choć ten tani, niekoniecznie znaczy dobry. Ja polecam taką agencję, która ma umiarkowany zakres cen, wtedy przynajmniej wiadomo, że i my będziemy zadowoleni i agencja również. Co do ceny pozycjonowania, to wszytsko jest zależne od danego projektu. Zauważcie, że żadna agencja - przynajmniej ja nie widzialam jak się rozglądałam za agencją, by był jakiś konkretny cennik. Wszystko tak na prawde jest uzgadniane między Tobą a agencją. Co do pozycjonowania sklepu, to poamiętajcie by treści produktów były na prawdę unikalne. Przynajmniej w 50% niech to będzie wasza treść a nie zywcem ściągnięta ze strony producenta. Co jeszcze, od siebie polecam agencję interaktywną Proformat. Zajmuje sie nie tylko pozycjonowaniem, ale równiez projektowanie stron i sklepów oraz tworzeniem ;)

Ten wpis został zmieniony przez Shanya8 w 23 sierpnia 2018 20:11:57 CEST"

Szybka Odpowiedź