Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

pomysł na łazienkę

  • 8 wpisy
  22 grudnia 2017 07:28:16 CET
  Jak szukacie oryginalnych projektów, które was zainspirują, to zajrzyjcie sobie na stronę firmy Intellio Designers. Mają tam rewelacyjne aranżacje, a także fachowe porady. Na pewno coś wam wpadnie w oko.
  • 136 wpisy
  3 stycznia 2018 22:39:19 CET

  A może zamiast płytek tynk? Gdy zastosujemy go, razem z odpowiednimi komponentami i kolorami, ściany łazienki będą wyglądać, jak wykonane z betonu, kamienia czy stali. Ważne jest, by tak przygotowane ściany zabezpieczyć specjalnym lakierem gwarantującym trwałość i odporność.

  • 10 wpisy
  4 października 2018 01:17:11 CEST

  Warto postawić na stylistykę glamour, która charakteryzuje się przepychem, szykiem i ekstrawagancją, ale tylko w gustownym wydaniu. Do łazienki takiej wpasują się elementy w odcieniu złota lub miedzi, jak płytki czy armatura.
  Znajdzie się miejsce także na tapicerowany fotel, który rzadko można spotkać w tym miejscu. Centralnym punktem salonu kąpielowego powinna być owalna wanna wolnostojąca.

  fot. Duravit ME by Starck

  • 18 wpisy
  28 listopada 2018 21:37:09 CET

  Jeśli chodzi o łazienki w stylu glamour, polecam prostokątne lustro, ze zdobioną, pozłacaną ramą. Poza tym dostępną w naszym e-sklepie, wiszącą, szklaną lampę Elektra, która posiada druciany klosz z aluminium, w kolorze chrom. Można zastosować w niej żarówki LED.

  • 13 wpisy
  9 kwietnia 2019 21:37:57 CEST

  Proponuję, aby zarówno podłogę jak i ściany wyłożyć gładkimi płytami z połyskiem, w kolorze kremowym. Ściany kabiny prysznicowej typu walk-in powinny być przezroczyste. Do tego szklane półki i profile LED, które znajdą się w przygotowanych wcześniej przerwach między płytkami.

Szybka Odpowiedź