Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Zamówienie akcesoriów łazienkowych przez internet.

• 25 wpisy
    19 lipca 2016 16:46:14 CEST

Witam zamówiłem dzisiaj w sklepie internetowym trochę akcesoriów łazienkowych. Już po złożeniu zamówienia rozmawiałem ze znajomym na temat obaw związanych z pytaniem czy wszystko dojdzie całe i zdrowe. A on naopowiadał mi różne historie o rożnych przypałach w związku z wysyłkami różnych akcesoriów. Czy ktoś z Was zamawiał tego typu akcesoria przez neta? Bo zastanawiam się czy nie anulować zamówienia.   

• 28 wpisy
    20 lipca 2016 10:37:56 CEST
    ja zamawiałem ostatnio kabinę prysznicową i wszystko doszło do mnie bez problemu. Myślę, że nie powinieneś mieć żadnych obaw, ponieważ ja często zamawiam w sklepach internetowych, nawet właśnie akcesoria typu łazienkowe
    A to czemu postanowiłeś zrealizować zakup przez internet, skoro boisz się, że coś może uszkodzić się w transporcie?
    • 25 wpisy
    20 lipca 2016 11:44:02 CEST
    Ze względu na usługi dodatkowe: darmową pomoc w zaprojektowaniu, doborze. Generalnie ten sklep oferował kompleksową obsługę i support we wszystkim do czego ja nie potrafiłem się zabrać i zaplanować.
    • 27 wpisy
    21 lipca 2016 12:59:23 CEST
    Witam, powiedz mi proszę jak się nazywa ten sklep bo właśnie szukam sklepu z akcesoriami łazienkowymi oferującego dodatkowo jakieś projekty czy inną pomoc w taki właśnie zakresie. Na razie nie znalazłem nic ciekawego. A chciałbym aby profesjonalista doradził mi w doborze.
    • 25 wpisy
    21 lipca 2016 15:16:06 CEST

Łatwiej będzie jak Ci podeślę nazwę stronki: lazienkaplus- Obczaj sobie. Mi właśnie dostarczono zamówienie- faktycznie wszystko doszło w stanie idealnym, porządnie zapakowane. Moje obawy były bezsensowe widocznie. Nie potrzebnie przejmowałem się kwestią dowozu całego zestawu, bo jak już mówiłem- kłopotu żadnego nie było.

Ten wpis został zmieniony przez Peach w 21 lipca 2016 15:16:36 CEST"
    • 1089 wpisy
    25 lipca 2016 10:21:12 CEST
    A co zamawiałeś u nich ??
    • 6 wpisy
    1 sierpnia 2016 11:06:41 CEST
    jak zamawiasz przez neta - cokolwiek - to sprzedawca ma obowiązek tak zabezpieczyć towar żeby doszedł do Ciebie w całości. Pewnie, że zdarzają się różne historie, ale na ogół kupione produkty przychodzą całe i zdrowe ;)
    • 13 wpisy
    4 sierpnia 2016 12:32:06 CEST
    ale niestety nie zawsze wszystko jest zabezpieczone jak byc powinno. Zamawiałem kiedyś drobne, metalowe akcesoria łazienkowe (wieszak na ręczniki i na papier toaletowy), sprzedawaca nie zabezpieczył tego odpowiednio i przyszło strasznie porysowane. Ale przynajmniej nie było problemu z wymianą i następne przysłał już elegancko zapakowane :)
    • 541 wpisy
    31 sierpnia 2016 20:49:06 CEST
    Może nie byl to metal a amelinium ;) I tak bywa
    • 8 wpisy
    14 września 2016 13:32:29 CEST
    dokładnie, zamawiając przez internet trzeba się liczyć z tym, że towar przyjdzie uszkodzony.
    • 5 wpisy
    7 listopada 2016 15:51:51 CET

Jeśli chodzi o sklepy internetowe to polecam Viverto ponieważ mają szeroki asortyment wyposażenia łazienek płytki podłogowe i ścienne, ceramikę łazienkową oraz armaturę. Sąsiad wyposażał całą łazienkę i mówił że bardzo dobry stosunek ceny do jakości więc polecam wejść na ich stonę główną  //

Ten wpis został zmieniony przez ewwa87 w 7 listopada 2016 15:53:19 CET"
    • 243 wpisy
    30 listopada 2016 18:38:03 CET
    Najpierw klasyczny sklep stacjonarny, a później już internet.
    • 10 wpisy
    5 grudnia 2016 15:26:08 CET
    lubię kupować przez internet i dość często to robię, jednak są rzeczy, które zdecydowanie bezpieczniej kupować w stacjonarnych sklepach
    • 136 wpisy
    4 września 2017 10:23:31 CEST
    Jak najbardziej akcesoria łazienkowe kupować można przez internet. Są to identyczne produkty dostępne w różnych sklepach, czym różnią się np. od mebli wypoczynkowych, które przed zakupem najlepiej dotknąć czy położyć się na nich.

Obecnie już nikt nie ma wątpliwości co do jakości usług kurierskich. Zwykle też zakupy przez internet są tańsze.
    • 17 wpisy
    25 września 2017 19:28:28 CEST
    Prawie wszystko zamawiałam przez neta, łacznie z szklaną kabiną 100x120 i wszystko dotarło całe
    • 66 wpisy
    20 października 2017 23:23:53 CEST
    To prawda, z zamówieniami akcesoriów przez internet jest mega ryzykowne! Zdarzyło mi się parę razy dostać zamówienie...
    Ale ostatnio zamawiałem parę rzeczy do łazienki na i wszystko przyszło w jednym kawałku ;) starannie pakowane ( chyba wiedzą jak działa polska poczta) , więc jestem mega zadowolony! Ogólnie sklep ma duży wybór, więc warto zajrzeć, jeśli ktoś szuka designerskich dodatków :)
    • 6 wpisy
    27 października 2017 12:31:55 CEST
    Akurat jeżeli chodzi o akcesoria łazienkowe zamawiane przez internet, to nie widzę w tym żadnego problemu, wystarczy tylko wybrać dobry i uczciwy sklep.

Szybka Odpowiedź