Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

• 8 wpisy
    22 lipca 2016 13:54:54 CEST

Mam pytanie. Moja bratanica w tym roku zdawała maturę i teraz zastanawia się jakie studia wybrać. Jaką uczelnie byście polecili. Dziewczyna mieszka w Trójmieście więc idealna byłaby dla niej Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni ale ona wolałaby najpierw spróbować na uczelni państwowej. Na maturze zdawała rozszerzoną matematykę i angielski. Gdzie oprócz Uniwersytetu Gdańskiego mogłaby jeeszcze składać papiery? niekoniecznie uczelnie państwowe mogą też być dobre prywatne. Najklepiej coś w okolicach Trójmiasta bo tam mieszka mój brat więc miałaby dach nad głową

• 210 wpisy
    29 lipca 2016 13:31:02 CEST

We Wrocławiu jest dobra szkoła i Warszawie no ale właśnie daleko. 

Ten wpis został zmieniony przez Bartek33 w 29 lipca 2016 13:31:39 CEST"
    • 76 wpisy
    18 sierpnia 2016 00:10:00 CEST

a czemu nie WSB?? niech zamiast szukać uczelni to szuka jakiegoś kierunku który ją ciekawi i nie patrzy jaka to szkoła.

• 8 października 2016 13:00:38 CEST

zgadza się WSB to uczelnia na którą warto się wybrać w swojej ofercie mają ciekawe kierunki jak dla mnie tegorocznego maturzysty to idealne rozwiązanie.

• 10 wpisy
    5 grudnia 2016 15:28:27 CET
    no i finanse to dość przyszłościowy nie każdy to lubi
    • 7 wpisy
    9 stycznia 2017 12:01:19 CET
    Tak, ale najlepiej w dobrej szkole np SGH
    • 7 wpisy
    20 marca 2017 09:43:24 CET
    Przede wszystkim pytanie brzmi jakie studia bierze pod uwagę? Czym się interesuje?
    • 1 wpisy
    25 maja 2017 13:30:22 CEST
    No właśnie, jakie studia ją interesują i w jakim kierunku chciałaby iść, wtedy na pewno łatwiej będzie jej doradzić :)

30 maja 2017 19:20:23 CEST
    Najlepiej techniczne, pod żadnym pozorem nie iść na humanistyczne, bo zasilicie szeregi bezrobotnych
    • 3 wpisy
    4 sierpnia 2017 14:48:52 CEST
    Trudno sie z tym nie zgodzic, niestety po studiach humanistycznych moze byc lekko mowiac problem ze znalezieniem pracy. Zreszta to chyba kazdy slyszal o tym. Ja bym natomiast spojarzal na ta sprawe bardziej dlugoterminowo. Od zawsze jest kilka sprawdzonych kierunkow np. finanse, zarzadzanie czy tez IT. Mam znajomego, ktory wlasnie poszedl w strone finansow. Po zaliczeniu podstawowych studiow poszedl na Studia MBA Szczecin z ktorego pochodzi aby zdobyc wiedze praktyczna z prowadzenia biznesu. Dokladnie to nie pamietam, bodajze poszedl na Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej jednak nie jestem w 100% pewien. Przez ostatnie lata naprawde bardzo rozwinal swoja dzialalnosc. Najlepsze jest w tym wszystkim to, ze za mlodu nikt by sie czegos takiego po nim nie spodziewal .. a tu prosze jakie zaskoczenie :) Trzeba po prostu dac z siebie wszystko i tyle w temacie.
    • 4 wpisy
    8 września 2017 21:48:31 CEST
    moja młodsza siostra też się długo zastanawiała i ostatecznie wybrała właśnie WSB, ja to już ten temat mam za sobą, ale ona widać, że się bardzo zapaliła, podobno bardzo dobra kadra i do tego jakąś promocję tam na czesne wyhaczyła... ale czy w ogóle tam jeszcze trwa rekrutacja, to tego nie wiem...
  • 23 września 2017 18:43:33 CEST
    Guinness32 napisał/a:
    moja młodsza siostra też się długo zastanawiała i ostatecznie wybrała właśnie WSB, ja to już ten temat mam za sobą, ale ona widać, że się bardzo zapaliła, podobno bardzo dobra kadra i do tego jakąś promocję tam na czesne wyhaczyła... ale czy w ogóle tam jeszcze trwa rekrutacja, to tego nie wiem...

Witam! Rekrutacja na studia I stopnia w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej jest nadal otwarta. Warto zapisać się w terminie do 30 września i oszczędzić 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Szczegóły naszej oferty oraz pełen wykaz kierunków można znaleźć na naszej stronie Zapraszam!

Pozdrawiam, Renata Mazur

Online Ekspert WSB Studia I stopnia

• 4 wpisy
    3 października 2018 16:19:06 CEST

Jesli chodzi o studia to zdaania zawsze sa podzielone. Jak sie przyjec ofertom wiekszych uczelni to wybor jest bardzo roznorodny, a kazdego roku powstaja nowe kierunki. Troche szkoda zeby nie skorzystac z takiej okazji jesli sie nadarza. Zawsze pracodawcy patrza przez pryzmat edukacji wybierajac najwazniejsze osoby w firmie .. co do tego nie ma watpliwosci. Natomiast dla osob zorientowanych bardziej na cos indywidualnego to mozna zawsze zdecydowac sie jak moj znajomy na np. socjologia bydgoszcz w Wyższej Szkole Bankowej . Kluczem do suckesu bedzie oczywiscie wlasna chec udania sie w takim kierunku bo wiadomo przymuszac nikogo nie ma wiekszego sensu. Wybor takze powinien byc oparty o mozliwosci przyszlego rozwoju w danej dziedzinie .. bo nie ma nic gorszego niz stagnacja.

Ten wpis został zmieniony przez krasuckydaniel w 3 października 2018 16:33:57 CEST"
    • 24 wpisy
    10 października 2018 12:05:57 CEST

Ja jestem po studiach informatycznych w WSH we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. szybko udało mi się znaleźć pracę

Ten wpis został zmieniony przez AgataDebinska w 10 października 2018 12:06:34 CEST"

Szybka Odpowiedź