Forum Budowlane » Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa

Monitoring założony samemu - czy ma to rację bytu?

  • 1 wpisy
  14 lutego 2018 15:00:08 CET

  Cześć! 

   

  Wielu moich znajomych, którzy budują domy zastanawiało się czy warto płacić firmie instalatorskiej za instalacje prostego monitoringu. Przecież to tylko kilka kabli. 

   

  Jako instalator powinienem odpowiedzieć, że tak, bo zrobią to profesjonalnie itd, ale z drugiej strony podłączenie zestawu HDTVI jest na zasadzie plug and play. Zarabiamy kable (lub kupujemy gotowe), łączymy kamery i rejestrator ze sobą, szybka konfiguracja i działa. Dokladnie tak to wygląda.

   

  W razie gdybyście potrzebowali dokładniejszej instrukcji, chciałbym Was zaprosić szanowni DOMownicy na mój blog - i tam znajdziecie niezbędne porady do samodzielnej instalacji systemu. Na dniach także pojawi się vlog na ten temat. 

   

   

  Pozdrawiam i pozostaję w kontakacie,

  Rafał ! 

  • 33 wpisy
  26 maja 2019 15:05:17 CEST
  To się tak wydaje, kilka kabli. A jak dochodzi co do czego, to się okazuje, że nie jest to takie łatwe. Poza tym, system alarmowy ma być niezawodny - a jak sam sobie zainstalujesz, to możesz mieć cały czas obawy, czy dobrze działa. My od razu wiedzieliśmy, że system alarmowy i monitoring będzie nam montowała profesjonalna firma. Wybór padł na firme MG System - , która działa na terenie woj. warmińsko-mazurskiego. Kilku naszych znajomych korzystało z jej usług i wszyscy mieli o nich jak najlepsze zdanie. Zresztą my też jesteśmy zadowoleni z ich usług.
  • 53 wpisy
  23 lipca 2019 11:49:45 CEST
  Jest to pewność prawidłowego założenia oraz gwarancja na montaż no i oczywiście dobór odpowiednich produktów. Polecam abaks-system.
  • 1130 wpisy
  24 lutego 2021 10:06:03 CET
  Jak szukasz dobrego monitoringu dla swojego domu zarówno zewnętrznego i wewnętrznego w przypadku których będziesz mógł liczyć na dobre parametry i konkurencyjność pod względem ceny to na pewno warto odwiedzić oferte producenta Orllo gdzie znajdziecie także wersje obrotowe z szerokim kątem widzenia :)

Szybka Odpowiedź