Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

    • 80 wpisy
    6 października 2017 16:04:35 CEST

    Czy ktoś z Was posiada w domu alkomat? Zastanawiam się czy warto kupić, czy taki alkomat może podawać wiarygodne wyniki. 

    • 36 wpisy
    9 stycznia 2018 13:26:16 CET
    jesli jeszcze szukasz zajrzyj sobie do tego porównania jest sporo modeli w róznych cenach więc na pewno znajdziesz coś dla siebie, na pewno nie warto przesadnie oszczędzać i lepiej wybrać elektrochemiczny, pewniejszy i dłużej podziała
    • 22 wpisy
    23 września 2019 11:14:25 CEST
    Co myślicie o alkohitach? Widziałem je w kilku rankingach, ze wypadły bardzo dobrze i się zastanawiam czy nie kupic. Używałem kilka razy jednorazówek ale pomyślałem o zakupie wielorazowego alkomatu :) jakieś podpowiedzi?
    • 10 wpisy
    23 września 2019 12:29:43 CEST
    Nie zaufalbym w 100% alkomatowi ze sklepu... Juz lepiej isc sie zbadac na komisariat
    • 80 wpisy
    17 października 2019 22:24:30 CEST
    olekbro napisał/a:
    Nie zaufalbym w 100% alkomatowi ze sklepu... Juz lepiej isc sie zbadac na komisariat

     

    a czemu nie zaufałbyś?? Przecież taki policyjny też jest ze sklepu. Grunt aby alkomat sensor w takim urządzeniu był dobry - eletrochemiczny. Takie właśnie sensory ma alkohit. Warto pomyśleć o nich jak ktoś chce kupić. 

    • 1 wpisy
    28 października 2019 08:53:07 CET
    @ireqqq - jeśli często korzystasz z jednorazówek, to zakup alkomatu wielokrrotnego użytku jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Poza tym z tego co wiem, to alkomaty wielorazowe dają bardziej wiarygodne wyniki. Tylko nie radziłbym Ci kupować nic najtańszego, a zainwestować w lepszy sprzęt.
    • 22 wpisy
    28 stycznia 2020 12:34:47 CET
    Wracam po przerwie, kupiłem alkohita x60. Na forach dobre opinie zbierał, widziałem,że nawet w rankingu tygodnika Motor wygrał. Sprawdza się bardzo dobrze, kilka sekund i mam wynik, któremu ufam. Robiłem dużo testów, patrzyłem czy nie skaczą dziwnie pomiary w krótkich odstępach czasu ale nic takigo się nie dzieje.

Szybka Odpowiedź