Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

Szafki warsztatowe - poszukiwania

    • 585 wpisy
    10 lutego 2020 09:32:50 CET

    Cześć, Jestem na etapie poszukiwań wysokiej jakości propozycji w zakresie szafek warsztatowych, ponieważ powoli wyposażam swój przydomowy warsztacik i mam do Was pytanie gdzie ich szukać oraz na jakiego producenta postawić?

    • 1132 wpisy
    10 lutego 2020 09:47:08 CET
    Ja natomiast mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na propozycje przygotowane przez producenta Geko gdzie znajdziecie wysokiej jakości propozycje w zakresie szafek warsztatowych, ale też różnych akcesoriów oraz dodatków do swojego warsztatu. Dlatego u nas jest to GEKO G10833 z pełnym wyposażeniem, które w codziennej pracy dają radę i tym samym nie spada skuteczność naszych realizacji.
    • 221 wpisy
    14 lutego 2020 09:28:53 CET
    To akurat prawda, nie ma też co przepłacać za propozycje od najlepszych producentów bo na jakości na pewno nie zyskacie, a na pewno przepłacicie. Dlatego ja w dużej mierze stawiam na Geko w przypadku wyposażenia warsztatowego, czy też elektronarzędzi i narzędzi bo ostatnio kupiłem też od nich nową spawarkę.
    • 323 wpisy
    21 lutego 2020 11:08:05 CET
    O proszę też zastanawiałem się ostatnio nad zakupem szafek warsztatowych może się zdecyduję na zakup, bo jednak mamy coraz więcej gratów oraz narzędzi a nie ma gdzie tego chować.
    • 613 wpisy
    27 lutego 2020 11:08:07 CET
    Sam przejrzałem kilka ofert różnych producentów i sklepów jeśli chodzi o szafki narzędziowe, ale również narzędzia i elektronarzędzia. Teraz mam u siebie wersje "Szafka narzędziowa z wyposażeniem 245el.6 szuflad" z Geko. Uważam, że był to bardzo dobry zakup tym bardziej pod względem ceny.
    • 585 wpisy
    11 marca 2020 16:40:38 CET
    Ogromne dzięki za wszystkie wskazówki! Mam nadzieję, że znajdę u nich bezpośrednio dobrej jakości wyposażenie warsztatowe. W razie dodatkowych pytań, na pewno jeszcze się do Was odezwę!
    • 585 wpisy
    11 marca 2020 16:40:39 CET
    Ogromne dzięki za wszystkie wskazówki! Mam nadzieję, że znajdę u nich bezpośrednio dobrej jakości wyposażenie warsztatowe. W razie dodatkowych pytań, na pewno jeszcze się do Was odezwę!
    • 1132 wpisy
    25 marca 2020 15:32:54 CET
    Do usług! Jak jeszcze będziesz miał jakieś pytania to oczywiście pisz, może coś jeszcze pomożemy. Natomiast jeśli nie, to jak już przyjdą i sprawdzisz to daj znać jak się udał zakup :)
    • 230 wpisy
    27 marca 2020 10:12:47 CET
    Tutaj mogę się zgodzić, że jednak producent GEKO w zakresie narzędzi i dodatkowych akcesoriów wypada coraz lepiej na tle konkurencji. Szafy warsztatowe od nich to dla nas numer jeden i mamy ich kilka, ostatnim zakupem była 7 szuflad 680x460x995 mm gdzie wejdzie naprawdę dużo.
    • 262 wpisy
    26 maja 2020 09:27:16 CEST
    Moim zdaniem warto właśnie dbać o dobrej jakości wyposażenie w sprzęt, czy meble warsztatowe na których pracujemy na co dzień, bo jednak ułatwia to odnalezienie się w danym zleceniu dużo szybciej i bez tracenia czasu, a szczególnie nerwów kiedy wszystko co trzeba jest pod nasza ręką. Ja z geko mam taką szafkę z pełnym wyposażeniem w narzędzia i jestem zadowolony. Cena ok i też narzędzia dają radę w pracy
    • 613 wpisy
    29 czerwca 2020 09:39:08 CEST
    Podzielam opinię forumowiczów, dobra jakość i rozsądna cena to Geko. Nie jest to, aż tak znany producent. Natomiast odnośnie wykonania sprzętów i narzędzi ciężko na cokolwiek narzekać. Tym bardziej, że też dobrze działa serwis gwarancyjny.
    • 221 wpisy
    28 sierpnia 2020 12:33:59 CEST
    Jestem przekonany, że akurat w przypadku Geko nie zawiedziecie się na jakości, cenowo wypadają bardzo dobrze i też poziom obsługi serwisowej bez najmniejszych zastrzeżeń
    • 230 wpisy
    26 października 2020 12:36:38 CET

    No widzę, że wiele osób tak jak ja pozostaje przy Geko. Szafki warsztatowe w dobrej cenie, z porządnym wyposażeniem i dostępne w różnych opcjach.


    Ten wpis został zmieniony przez Bartek33 w 26 października 2020 12:37:08 CET"
    • 262 wpisy
    29 listopada 2020 23:08:13 CET
    Uważam, że akurat Geko naprawdę fajnie rozwinął ofertę swoich produktów od narzędzi, także przez wyposażenia warsztatowe jak funkcjonalne i dobrze wykonane szafki warsztatowe z pełnym wyposażeniem.
    • 230 wpisy
    26 lutego 2021 09:34:38 CET
    No ja właśnie przymierzam się do większych zakupów w zakresie wyposażenia warsztatowego w tym również odkurzaczy przemysłowych z otrząsaczem filtra, czy także mebli i dodatkowych narzędzi. Widać, że coraz lepiej rozbudowywanie oferty im tutaj idzie.

Szybka Odpowiedź