Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

Meble kuchenne na wymiar

    • 8 wpisy
    2 grudnia 2020 15:51:46 CET

    Szukam firmy, która zajmuje się robieniem mebli kuchennych na wymiar. Jeśli macie coś sprawdzonego co ewentualnie możecie zaproponować, podpowiedzieć to dajcie jakiś namiar na takiego wykonawcę.

    • 8 wpisy
    14 stycznia 2021 06:50:51 CET
    Zamawiałem szafę na wymiar do sypialni w firmie i jestem zadowolony. W dobrej cenie udało się dla mnie przygotować funkcjonalny mebel więc w mojej ocenie to był dobry wybór.
    • 43 wpisy
    1 lutego 2021 10:03:25 CET
    U mnie dobrze się sprawdzają meble kuchenne z . Modułowe, przez co super dopasowane do wymiarów kuchni, a przy tym w wiele tańsze niż te robione pod wymair.
    • 8 wpisy
    11 stycznia 2022 14:33:32 CET
    zosiak11 napisał/a:
    U mnie dobrze się sprawdzają meble kuchenne z . Modułowe, przez co super dopasowane do wymiarów kuchni, a przy tym w wiele tańsze niż te robione pod wymair.

    #20330

    • 31 wpisy
    5 maja 2022 22:58:29 CEST
    Lokalny stolarz wykonywał mi kucnie na wymiar, a sprzęt kupowałam przez internet w Solgaz. Jest to nasz rodzimy producent, który opatentował technologię, którą zastosował w swej płycie "gaz pod szkłem". Najnowszym wydaniem tej płyty gazowej, która wygląda jak indukcyjna jest linia Innova. Zaletą tej kuchenki jest jej funkcjonalność, oszczędność oraz wygląd. Natomiast dużym atutem jej użytkowania jest fakt, że ie musimy do niej kupować specjalnych garnków.

Szybka Odpowiedź