Forum Budowlane » Swobodna dyskusja

Nasz wolny czas, nasze hobby

    • 5 wpisy
    21 marca 2016 20:57:53 CET

    Ja bez wątpienia jestem fanem gier typu mmo, non stop zmieniam tytuły, więc trochę tego jest i nie jestem w stanie wymienić konkretnie jednego. Jeśli chodzi o moją pasję, to bardzo chętnie odnajduje jakieś nowe perełki na portalach w stylu i zaczynam kolejną jakby to powiedzieć przygodę, ostatnio znalazłem na kilka ciekawych tytułów i lecę z tematem :).


    Ten wpis został zmieniony przez edutek w 22 marca 2016 21:48:02 CET"
    • 61 wpisy
    12 kwietnia 2016 09:45:45 CEST
    ja wole górskie wędrówki
    • 1 wpisy
    20 kwietnia 2016 09:29:49 CEST
    ja dużo ćwiczę, chodzę na siłkę, biegam :) ogólnie bardzo lubię sport
    • 4 wpisy
    26 kwietnia 2016 14:24:24 CEST
    Wolny czas spędzam aktywnie. Sport to praktycznie codzienność w moim życiu. Gram w klubie piłkarskim więc moja praca to mój wolny czas. Łączę przyjemne z pożytecznym heh. Lubię też spacery w górach oraz spędzanie czasu nad jeziorem.
    • 33 wpisy
    7 września 2016 09:39:56 CEST
    Ja też stawiam na aktywny wypoczynek. Po 8 h siedzenia w pracy przy komputerze trzeba się trochę rozruszać. Także staram się biegać, albo ćwiczyć, cokolwiek, żeby tylko się ruszać. Ale bieganie faktycznie wciąga mnie coraz bardziej.
    • 27 wpisy
    13 lipca 2017 14:43:09 CEST
    mam owczarka i berneńczyka, w wolnych chwilach chodzimy na dłuuugie spacery z mężem, a po drugie kocham góry <3
    • 3 wpisy
    11 sierpnia 2020 11:07:33 CEST
    Najlepszy sklep internetowy z klasyczną biżuterią – . Polecam!
    • 36 wpisy
    19 sierpnia 2020 22:45:57 CEST
    lubię się zajmować ogrodem, a najmilsze są poranki z kawką na tarasie, mąż trochę remontowal i normalnie masakra się na tarasie zrobiła, wszędzie jakieś plamy, zacieki, kupiłam patio cleaner i bardszo szybko udało mi się taras do wcześniejszego stanu doprowadzic
    • 8 wpisy
    16 października 2020 16:47:39 CEST
    Ostatnio moim hobby stało się obstawianie wyników meczy :) Zagłębiam się w świat wszelkich nowinek bukmacherów i nowych stawek. Polecam dla uzależnionych od sportu :D
    • 20 wpisy
    29 marca 2021 13:51:58 CEST

    W zasadzie moje hobby i sposób na spędzanie wolnego czasu książek, gazet i czasopism oraz serfowanie w internecie!

    Po przeczytaniu zapowiedzi i obejrzeniu filmiku, na tyle mnie to zaintrygowało że postanowiłem kupić jakiś czas temu, w przedsprzedaży, powieści Australijskie piekło
    Już jestem po lekturze 1 rozdiału, oczywiście w sieci ;)

Szybka Odpowiedź